Dziś jest poniedzialek 16 września 2019, dziś są imieniny: Edyty i Kornela

Menu strony

Kalendarz imprez

Licznik

Odwiedziło nas:
7759416
osób

Rada Miejska

dodano: 2019-09-06 09:58:29

 

Skład osobowy Rady Miejskiej w Trzcińsku-Zdroju VIII kadencji (2018-2023)


Gołaś Zbigniew 
zgolas@trzcinsko-zdroj.pl


Wasiutyński Grzegorz
gwasiutynski@trzcinsko-zdroj.pl


Deka Renata
rdeka@trzcinsko-zdroj.pl


Taberska Dorota
dtaberska@trzcinsko-zdroj.pl


Iwanicki Zdzisław
ziwanicki@trzcinsko-zdroj.pl


Woźniak Maria
mwozniak@trzcinsko-zdroj.pl


Przytuła Piotr
pprzytula@trzcinsko-zdroj.pl


Słonecki Krzysztof
kslonecki@trzcinsko-zdroj.pl


Juchlke Robert
rjuchlke@trzcinsko-zdroj.pl


Vreeswijk Cornelis
cvreeswijk@trzcinsko-zdroj.pl


Kowalska Agnieszka
akowalska@trzcinsko-zdroj.pl


Kowalski Robert
rkowalski@trzcinsko-zdroj.pl


Lewandowski Tomasz
tlewandowski@trzcinsko-zdroj.pl


Noga Zbigniew
znoga@trzcinsko-zdroj.pl


Szumiło Dariusz
dszumilo@trzcinsko-zdroj.pl
 

Dane adresowe

Urząd Miejski Trzcińsko
ul. Rynek 15
74-510 Trzcińsko - Zdrój

tel. 91 41 48 001
fax 91 41 48 103
e-mail: um@trzcinsko-zdroj.pl

Ważne informacje

NIP: 858-17-31-665
REGON: 811684835
konto: 02 9370 1020 0400 0130 2004 0008

Godziny pracy

Urząd Miasta jest czynny
poniedziałek - czwartek w godzinach 7.30 - 15.30
piątek w godzinach 7.00 - 15.00