Dziś jest sobota 18 stycznia 2020, dziś są imieniny: Piotra i Małgorzaty

Menu strony

Kalendarz imprez

Licznik

Odwiedziło nas:
8168784
osób

Onet podróże
Polskie Radio

Święto Niepodległości

dodano: 2016-11-08 11:06:14

 

czytaj więcej »

Dzień Edukacji Narodowej - ŻYCZENIA

dodano: 2016-10-14 10:00:30

W imieniu Rady Rodziców pragnę złożyć szanownej dyrekcji szkoły, wszystkim nauczycielom,wychowawcom oraz pracownikom administracji i obsługi najserdeczniejsze życzenia z okazji Waszego Święta - Dnia Edukacji Narodowej -Dziękujemy Wam za Serce,którym dzielicie się z naszymi dziećmi,za cierpliwość, życzliwość i troskę- Życzymy wam wielu sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym. Życzymy Wam drodzy pedagodzy aby wasza praca z naszymi pociechami była prawdziwą przygodą i realizacją waszej życiowej pasji.

Przewodnicząca Rady Rodziców
Ewelina Michalczyk

czytaj więcej »

UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH REPREZENTANCI GMINY TRZCIŃSKO-ZDRÓJ W FINALE ETAPU POWIATOWEGO OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

dodano: 2016-03-22 14:46:28

18 marca 2016 roku w Gryfinie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Sprawdzian wiedzy i umiejętności przeprowadzono dwuetapowo. W części pierwszej uczniowie rozwiązywali test z zakresu profilaktyki pożarniczej, znajomości sprzętu pożarniczego, udzielania pierwszej pomocy oraz historii pożarnictwa.

czytaj więcej »

ZAPROSZENIE

dodano: 2016-02-23 07:51:02

 

czytaj więcej »

Konferencję kończącą realizację projektu pn. "Rekultywacja składowisk odpadów komunalnych na terenie ZMiGDP oraz gmin sąsiednich"

dodano: 2016-02-01 13:58:23

Nasza gmina brała udział w tym projekcie. Zniknęły dwa składowiska odpadów!!! Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty w Karlinie zaprosił w dniu  28 stycznia 2016 r. na konferencję kończącą realizację projektu pn. „Rekultywacja składowisk odpadów komunalnych na terenie ZMiGDP oraz gmin sąsiednich”. Projekt ten dofinansowany jes ze środków Funduszu Spójności w ramach Priorytetu II Gospodarka odpadami i ochrona powierzchni ziemi, działanie 2.1 Kompleksowe przedsięwzięcia z zakresu gospodarki odpadami ze szczególnym uwzględnieniem odpadów niebezpiecznych oraz ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

czytaj więcej »

RZECZNIK PRAW DZIECKA PRZYZNAŁ WYRÓŻNIENIE DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ im. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W STOŁECZNEJ ZA ORGANIZACJĘ OGÓLNOPOLSKIEGO DNIA PRAW DZIECKA

dodano: 2015-12-23 08:24:41

20 listopada 2015 roku w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Stołecznej przeprowadzono Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Relacje z tych wydarzeń zamieściliśmy wcześniej na szkolnej stronie internetowej. Sprawozdanie z podjętych działań wysłano drogą elektroniczną do Rzecznika Praw Dziecka. Z kilkuset sprawozdań jakie napłynęły z całego kraju wyróżniono 52 organizatorów. Różnorodne działania podjęły placówki o charakterze specjalnym, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne.

czytaj więcej »

SYMBOLE NARODOWE NIE SĄ OBCE UCZNIOM SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W STOŁECZNEJ – MIĘDZYWOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY

dodano: 2015-12-18 08:32:32

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w teście organizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej w Szczecinie w ramach konkursu „Wokół symboli narodowych”. Do konkursu przystąpiło 3647 uczestników z województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Poziom wiedzy reprezentowany przez uczestników był bardzo wysoki. Nasi uczniowie wykazali się dużą znajomością tematu o czym świadczą wyniki konkursu.

czytaj więcej »

Laureaci ogólnopolskich i wojewódzkich konkursów ze Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Stołecznej

dodano: 2015-12-17 10:56:06

10 grudnia 2015 r. był niezwykłym dniem dla sześciorga naszych uczniów, którzy zostali laureatami dwóch plastycznych konkursów na szczeblu ogólnopolskim i wojewódzkim. Wzięli udział w uroczystym wręczeniu nagród i dyplomów. Prace naszych uczniów wybrano spośród 600 listów, które zostały przysłane na ogólnopolski konkurs pt: ,,Najciekawszy list do Św. Mikołaja ”, organizowany przez Muzeum Narodowe w Szczecinie.

czytaj więcej »

DZIEŃ PRAW CZŁOWIEKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ im. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W STOŁECZNEJ

dodano: 2015-12-15 08:25:52

10 grudnia obchodzimy Dzień Praw Człowieka. Samorząd Uczniowski przygotował prezentację praw człowieka na kolorowych plakatach. W każdej klasie  zaprezentował hasła i Historię Praw Człowieka. Uczniowie przebrani w przedstawicieli różnych narodowości prezentowali się we wszystkich klasach budząc zainteresowanie koleżanek i kolegów.

czytaj więcej »

Czas spędzony w Zielonej Szkole w Myśliborzu nie jest czasem straconym

dodano: 2015-12-15 08:22:04

W pierwszych dniach grudnia uczniowie naszej szkoły udali się do Domu Wczasów Dziecięcych w Myśliborzu. 23 osobowa grupa wraz z opiekunem p. Elżbietą Bożek spędzała aktywnie czas bardzo dobrze zaplanowany przez wychowawców placówki. Podczas trzydniowego pobytu dzieci doskonaliły umiejętności pływackie, a także relaksowały się w wodzie . Nie zabrakło gier i zabaw integracyjnych w sali gimnastycznej. Wszyscy bawili się doskonale uczestnicząc w pomysłowych propozycjach wychowawców.

czytaj więcej »

Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Angermünde w Niemczech

dodano: 2015-12-15 08:12:48

Początek grudnia to niezwykły czas zwłaszcza dla dzieci, które z niecierpliwością czekają na wizytę Świętego Mikołaja. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję spotkać się z nim wspólnie z dziećmi z miejscowości Angermünde w Niemczech. Grupa 31osób z klas I-VI udała się tam 11 grudnia 2015r. wraz z opiekunami, aby spędzić czas korzystając z przygotowanych atrakcji.

czytaj więcej »

Andrzejkowa zabawa w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Stołecznej

dodano: 2015-12-01 08:31:08

„Katarzynki” i „Andrzejki” to zabawa, która każdego roku cieszy się ogromną popularnością w naszej szkole. Podczas tej imprezy doskonale bawią się najmłodsze dzieci, jak i starsi uczniowie. Zgodnie z tradycją tego wieczoru odbywają się huczne zabawy, podczas których uczestnicy chętni do poznania przyszłości wróżą sobie korzystając z przepowiedni, magicznych znaków czy rekwizytów.

czytaj więcej »

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRAW DZIECKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W STOŁECZNEJ

dodano: 2015-11-24 10:55:23

Ogólnopolski  Dzień  Praw Dziecka w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Stołecznej obchodzono po raz drugi 20 listopada 2015 roku. Dzień zapowiadał się wyjątkowy. Po korytarzach szkolnych wędrowały postaci z bajek. Przemykały krasnoludki, dostojnym krokiem przechadzał się król, tajemniczo wyglądały dzieci z różnymi ozdobami i strojami. Czuliśmy się jak w teatrze.

czytaj więcej »

Obchody Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Stołecznej

dodano: 2015-11-23 11:51:23

21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości  i Pozdrowień. W tym roku  i my  postanowiliśmy dołączyć do grona świętujących, dlatego 20.11.2015 zorganizowaliśmy w naszej szkole obchody Dnia Życzliwości. Uznaliśmy, że będzie to doskonała, kolejna okazja do zachęcania uczniów, aby byli wobec innych życzliwi i czerpali z tego radość. Tego dnia w szkole było weselej, bo wszyscy uczniowie i nauczyciele obdarowywali się nawzajem, ciepłym spojrzeniem oraz szczerym uśmiechem.

czytaj więcej »

Wizyta w Domu Pomocy Społecznej

dodano: 2015-11-20 08:40:05

16 listopada 2015r. dzieci z Zespołu Do-re-mi wraz z klasą III odwiedziły Dom Pomocy Społecznej w Trzcińsku-Zdroju. Dla pensjonariuszy przygotowały koncert  z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Mali artyści recytowali wiersze i śpiewali piosenki o charakterze patriotycznym. Wiele było znanych i popularnych, dlatego dzieci mogły liczyć na wsparcie widzów. Miło było zobaczyć uśmiech i radość na ich twarzach.

czytaj więcej »

Wycieczka najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Stołecznej do Teatru "Pleciuga"

dodano: 2015-11-17 08:28:56

13 listopada dzieci z klas 0-III odwiedziły Teatr Lalek „Pleciuga” w Szczecinie, gdzie  obejrzały spektakl pt. „ Przygody Koziołka Matołka”. Dzieci mogły śledzić zabawne i wzruszające przygody jedynej kozy, która przemierzała świat, by dać się podkuć. Aby dojść do Pacanowa sympatyczny, choć niezdarny koziołek dzielnie stawiał czoła kolejnym przeciwnościom losu.

czytaj więcej »

UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W STOŁECZNEJ NA GMINNEJ UROCZYSTOŚCI Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

dodano: 2015-11-17 08:27:08

Uczniowie kl. IV –VI uczestniczyli 10 listopada 2015 w Gminnej Uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Przemaszerowali główną ulicą Trzcińska – Zdroju przy dźwiękach pieśni legionowych. Na cmentarzu złożyli wiązankę kwiatów i zapalili znicze pod pomnikiem poległych żołnierzy. 11 listopada nauczyciele i przedstawiciele społeczności uczniowskiej uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej odprawionej w intencji Ojczyzny.

czytaj więcej »

Narodowy Dzień Niepodległości w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Stołecznej

dodano: 2015-11-12 14:10:53

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Stołecznej wraz z nauczycielami, rodzicami, społecznością lokalną oraz zaproszonymi gośćmi 10 listopada 2015 r. uroczyście obchodzili 97. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W tym  dniu swoją obecnością zaszczycili nas: p. Emilian Osetek - zastępca Burmistrza Gminy Trzcińsko-Zdrój, p. Piotr Bugajski – radny Rady Powiatu w Gryfinie. Beata Gorzelańczyk – prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego, p. Piotr Radecki –prezes Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Trzcińskiej, p. Mariusz Borkowski – wiceprezes Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Trzcińskiej, p. Józef Szott – członek Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Trzcińskiej wraz z małżonką, p. Wiesława Sugier - Kierownik Zespołu Ekonomiczno- Administracyjnego Oświaty,  p. Józefa Warężak - Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej oraz rodzice, emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły, a także  mieszkańcy naszej miejscowości.

czytaj więcej »

11 LISTOPADA w STOŁECZNEJ

dodano: 2015-11-05 13:22:23

 

czytaj więcej »

Udział uczniów Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Stołecznej w Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej

dodano: 2015-11-05 08:44:00

30 października 2015r.  po raz  kolejny  odbył się Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej zorganizowany przez Trzcińskie Centrum Kultury. W przeglądzie tym wystąpił Zespół Do-re-mi w nowym 30-osobowym składzie; solistki: Maja Stańczyk  z klasy I a,  Hanna Osetek z klasy II, Martyna Kozak z klasy III, Wiktoria Lewandowska  i Aleksandra Lis z klasy IV, Magdalena Wodzińska, Marcelina Szumiło i Patrycja Ostrowska z klasy V oraz Dawid Wilczewski z klasy VI.

czytaj więcej »

Dane adresowe

Urząd Miejski Trzcińsko
ul. Rynek 15
74-510 Trzcińsko - Zdrój

tel. 91 41 48 001
fax 91 41 48 103
e-mail: um@trzcinsko-zdroj.pl

Ważne informacje

NIP: 858-17-31-665
REGON: 811684835
konto: 02 9370 1020 0400 0130 2004 0008

Godziny pracy

Urząd Miasta jest czynny
poniedziałek - czwartek w godzinach 7.30 - 15.30
piątek w godzinach 7.00 - 15.00